Dotační program na podporu sborů dobrovolných hasičů v roce 2020 z Moravskoslezského kraje

SH ČMS – Sbor dobrovolných hasičů Krásná v letošním roce obdržel dotaci z Moravskoslezského kraje z titulu ¨Dotační program na podporu sborů dobrovolných hasičů v roce 2020¨.

https://www.msk.cz/cz/verejna_sprava/dotacni-program-na-podporu-sboru-dobrovolnych-hasicu-v-roce-2020-144342/ ,

Byl nám podpořen projekt ¨Program na podporu sboru dobrovolných hasičů na Krásné¨. Celková výše dotace činí 77 900,- Kč, tedy 68,03% vynaložené částky. Dotace byla využita na nákup sportovních přileb a na náčiní pro disciplíny CTIF pro mladé hasiče, a to žebříková stěna a nástřikové terče na něž jsme čerpali částku 23 400,-Kč. Dále byla dotace použita na pořízení slavnostního praporu s příslušenstvím – 54 500,- Kč.

Tímto bychom chtěli poděkovat Moravskoslezskému kraji za podporu a spolupráci.

SDH Krásná