72 hodin

Mladí hasiči SDH Krásná, se dne 13.10.2019 zapojili do celostátní akce „72 hodin“. Jedná se o tři dny plné dobrovolnických aktivit, které se v ČR konají již posedmé. Kdykoliv během těchto 72 hodin (10.–13. října 2019) a zároveň jakkoliv dlouho se dobrovolníci po celém Česku pustí do aktivit, které pomohou druhým, přírodě, či jejich okolí. Výsledkem těchto projektů bude mnoho úsměvů, radosti, dobrých pocitů z vykonané práce a mnoho dalších pozitivních účinků. V České republice 72 hodin pořádá Česká rada dětí a mládeže. Více o akci 72 hodin najdete na 72hodin.cz

Naši mladí hasiči, si zvolili úklid hasičské nádrže na krásné. Ruce k dílu, zapojila většina děti. Některé hrabaly listí, jiné uklízely větve. Největší zájem, byl o štětce a barvu, kterou děti natíraly plotové sloupky, které předtím pečlivě zbavili nánosu rzi. Sluníčko nám krásně hřálo a tak šla dětem práce od ruky. Už teď se těšíme na další ročník akce 72hodin.

Iveta Vašková